Rotel 60th

Přetiskujeme zprávu společnosti BaSys CS:

Celosvětový věhlas a uznání díky zvuku a hodnotě audio komponentů má značka Rotel založená v Tokiu panem Tomoki Tachikawou již od roku 1961. Závazek kvality a inovací, jako dědictví rodinné firmy, zažily v uplynulých 60 letech generace nadšenců reprodukce zvuku, milovníků hudby, umělců a mistrů zvuku ve studiích. Do nových technologií a vývoje výrobků investuje rodina Tachikawa svoje prostředky, vášeň a odhodlání již šest desetiletí.

Od svého založení dodala značka Rotel na trh 630 jedinečných modelů audio komponentů. Z toho např. 100 integrovaných
zesilovačů, 85 výkonových zesilovačů, 35 předzesilovačů, 40 CD přehrávačů, 30 zesilovačů/procesorů pro domácí kino, více než 50 kazetových magnetofonů, 35 gramofonů a 120 různých AM/FM tunerů a receiverů. Celkem se jedná o úctyhodných více než 2 000 000 vyrobených kusů. Značka také navrhla a nabízela kondicionéry síťového napětí, video procesory, transceivery, ekvalizéry, DVD přehrávače, reprosoustavy, skříně na komponenty, sluchátkové zesilovače, PHONO předzesilovače, zesilovače do auta a nespočet dálkových ovladačů.

„Pokračovat v tradici značky Rotel je pro mne a mojí rodinu osobní záležitost – navazujeme na odkaz zakladatele, mého strýce, Tomoki Tachikawu“ říká výkonný ředitel společnosti Rotel, Peter Kao. „Nikdy jsme nezapomněli na to nejcennější, což jsou generace spokojených vlastníků výrobků Rotel, jež považujeme za součást naší široké rodiny. Jsem hrdý na to, že mohu být součástí tak výjimečného společenství a také na to, že jsem dosáhl tohoto důležitého bodu, ve kterém se odráží naše oddanost dokonalému zvuku a tradici.“

Rotel zahájil oslavy 60. výročí nedávným uvedením pěti modelů ve verzích MKII:

- A14MKII
- RA-1572MKII
- RA-1592MKII
- RC-1572MKII
- RC-1590MKII

Značka plánuje pokračovat v oslavách i v průběhu celého roku uvedením dalších výrobků, včetně speciálních modelů
limitované výroční série.

XAVIAN Integrale

Perfect Sound Group

RDacoustic EVO-3 antirezonanční podložky

Akce BW 600 S3

AV Center

VÝPRODEJ Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Unitra

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

AudioEgo

SPL

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Jak jsem si hrál s Dirac Live

Jednou z posledních aktualizací redakčních sestav se stal koncem minulého roku NODE (Gen 4) s vidinou toho, že přijde upgrade, jehož součástí bude Dirac Live – jeden z těch nejpokročilejších systémů na kompenzaci (téměř bez výjimky nedokonalé) akustiky poslechové místnosti. NODE (Gen 4) dlí v nearfield sestavě spolu s Musical Fidelity M8xi a Fyne Audio F1-5, stojícími na IsoAcoustic stojanech přímo na pracovním stole. Stream vstupuje přes Paul Pang Quad Switch a proud filtruje IsoTek V5 Titan. Vše na kabelech ZenSati Authentica.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio Studio Hifistyl

AV Center High-End Studio Praha

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | Vitus - Rockport - Kalista